Dél-Dunántúli Területi tekeverseny, bajnoki egyéni döntő, 2026.

2026. jún. 21., 11:07 | Teke

A hétvégén megrendezésre került a Dél-Dunántúli Területi tekeverseny egyéni döntője, mely verseny 12 fő részvételével zajlott. A részvétel feltétele a szezonban legalább 5 fordulóban történő részvétel volt. A versenyzők egyéni rangsorát a 2-2 legjobb idegenbeli és hazai eredmény átlaga adta. Két fő előzetesen jelezte, hogy nem tud részt venni a versenyen, helyettük a 13-14. helyen végző játékosok kaptak meghívást.

A verseny hozott eredmény nélkül zajlott, a játékosok 4×30 vegyes gurítást teljesítettek, melynek eredményei alapján az egyéni bajnoki címet Schmidt János (Récsei Autósiskola) szerezte meg. Második helyen végzett Bugyi Zsolt, míg a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhatott fel Hámori Ernő (mindketten a Komló játékosai).

Gratulálunk valamennyi egyéni versenyben részt vevő játékosnak az elért eredményhez, melyek az alábbiak.

A pályánkénti részletes eredményeket itt tudjátok letölteni.

A versenyről készül fotókat itt találjátok.

A verseny helyszínén kerültek átadásra a bajnokság első három helyezettjének járó kupák is, melyről készül fotógalériát itt tekinthetitek meg.

A szervező nevében köszönjük a részvételt valamennyi csapatnak és versenyzőnek a bajnokságban és az egyéni döntőn. Ősszel folytatjuk!

További hírek

Teke szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek