Városi Teke Bajnokság 2019-20.

2019.10.29, 05:30 Teke
I. osztály, II. osztály sorsolások

I. osztály letölthető sorsolás

II. osztály letölthrtő sorsolás

VÁROSI TEKE BAJNOKSÁG PAKS

I.OSZTÁLY

2019-2020

Őszi fordulók

 

2019.09.09.

I. forduló

Eredmény

16:00

GŐZÖS – SZEDDLE

 

17:15

MÉSZÉGETŐK – GIGÁSZOK

 

18:30

GOLYÓSZÓRÓK – KEMÉNYFA

 

2019.09.10.

 

 

16:00

BOMBER – TEKERGŐK

 

17:15

SÖRPATIKA – UNICUM

 

18:30

DÖMPER – FAVÁGÓK

 

 

2019.09.23.

II. forduló

Eredmény

16:00

FAVÁGÓK – SÖRPATIKA

 

17:15

UNICUM – BOMBER

 

18:30

TEKERGŐK – GOLYÓSZÓRÓK

 

2019.09.24.

 

 

16:00

KEMÉNYFA – MÉSZÉGETŐK

 

17:15

SZEDDLE – DÖMPER

 

18:30

GIGÁSZOK – GŐZÖS

 

 

2019.10.07.

III. forduló

Eredmény

16:00

GŐZÖS – KEMÉNYFA

 

17:15

MÉSZÉGETŐK – TEKERGŐK

 

18:30

GOLYÓSZÓRÓK – UNICUM

 

2019.10.08.

 

 

16:00

BOMBER – FAVÁGÓK

 

17:15

SZEDDLE - GIGÁSZOK

 

18:30

SÖRPATIKA – DÖMPER

 

 

2019.10.21.

IV. forduló

Eredmény

16:00

SÖRPATIKA – SZEDDLE

 

17:15

DÖMPER – BOMBER

 

18:30

KEMÉNYFA – GIGÁSZOK

 

2019.10.22.

 

 

16:00

UNICUM – MÉSZÉGETŐK

 

17:15

TEKERGŐK – GŐZÖS

 

18:30

FAVÁGÓK – GOLYÓSZÓRÓK

 

 

2019.11.04.

V. forduló

Eredmény

16:00

SZEDDLE – KEMÉNYFA

 

17:15

MÉSZÉGETŐK – FAVÁGÓK

 

18:30

GOLYÓSZÓRÓK – DÖMPER

 

2019.11.05.

 

 

16:00

BOMBER – SÖRPATIKA

 

17:15

GIGÁSZOK – TEKERGŐK

 

18:30

GŐZÖS – UNICUM

 

 

2019.11.18.

VI. forduló

Eredmény

16:00

BOMBER – SZEDDLE

 

17:15

SÖRPATIKA – GOLYÓSZÓRÓK

 

18:30

DÖMPER – MÉSZÉGETŐK

 

2019.11.19.

 

 

16:00

FAVÁGÓK – GŐZÖS

 

17:15

UNICUM – GIGÁSZOK

 

18:30

TEKERGŐK - KEMÉNYFA

 

 

 

Egyéni: 2019.12.03.-án kedden 16.00-kor a féléves átlag eredménye alapján a legjobb 12 játékos részére az átlagra dobva.

Feltétel: Az öszi fordulókból legalább 3 mérkőzésen való részvétel.

 

VÁROSI TEKE BAJNOKSÁG PAKS

II.OSZTÁLY

2019-2020

 

Őszi fordulók

 

2019.09.16.

I. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

CHESS TEKE ***

:

16:50

DREAM TEAM - TÖKETLENEK

:

2019.09.17

I. forduló KEDD

Eredmény

15:30

RAPTOROK – DESZKAJÁRÓK

:

16:20

CSAJOK és ZSOLTI - DÖNTÖGETŐK

:

17:10

SENIOR – LABDA RULEZ 1:

:

18:00

TOLDI – LABDA RULEZ 2:

:

 

2019.09.30.

II. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

DÖNTÖGETŐK - RAPTOROK

:

16:50

TÖKETLENEK – CHESS TEKE

:

2019.10.01

II. forduló KEDD

Eredmény

15:30

*** CSAJOK és ZSOLTI:

:

16:20

LABDA RULEZ 2 - SENIOR

:

17:10

LABDA RULEZ 1 – DREAM TEAM

:

18:00

DESZKAJÁRÓK - TOLDI:

:

 

2019.10.14.

III. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

*** TÖKETLENEK

:

16:50

RAPTOROK – CSAJOK és ZSOLTI

:

2019.10.15.

III. forduló KEDD

Eredmény

15:30

SENIOR – DESZKAJÁRÓK

:

16:20

CHESS TEKE – LABDA RULEZ 1

:

17:10

DREAM TEAM – LABDA RULEZ 2

:

18:00

TOLDI – DÖNTÖGETŐK:

:

 

2019.10.28.

IV. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

RAPTOROK ***

:

16:50

LABDA RULEZ 1 - TÖKETLENEK

 

2019.10.29.

IV. forduló KEDD

Eredmény

15:30

DÖNTÖGETŐK – SENIOR

:

16:20

LABDA RULEZ 2 – CHESS TEKE:

 

17:10

DESZKAJÁROK – DREAM TEAM

:

18:00

CSAOK és ZSOLTI – TOLDI

:

 

2019.11.11.

V. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

CHESS TEKE – DESZKAJÁRÓK

:

16:50

TÖKETLENEK – LABDA RULEZ 2

:

2019.11.12.

V. forduló KEDD

Eredmény

15.30

SENIOR – CSAJOK és ZSOLTI

:

16:20

TOLDI – RAPTOROK

:

17:10

DREAM TEAM – DÖNTÖGETŐK

:

18:00

*** LABDA RULEZ 1

:

 

 

2019.11.25.

VI. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

TOLDI ***

:

16:50

DESZKAJÁRÓK – TÖKETLENEK

:

2019.11.26.

VI. forduló KEDD

Eredmény

15:30

CSAJOK és ZSOLTI – DREAM TEAM

:

16:20

DÖNTÖGETŐK – CHESS TEKE

:

17:10

RAPTOROK - SENIOR

:

18:00

LABDA RULEZ 2 – LABDA RULEZ 1

:

 

Egyéni: 2019.12.02.-án hétfőn 16.00-kor a féléves átlag eredménye alapján a legjobb 12 játékos részére az átlagra dobva.

Feltétel: Az öszi fordulókból legalább 3 mérkőzésen való részvétel.