Városi Bajnokság 2022-23.

2022.11.27, 09:21 Teke
Tavaszi sorsolások

Letölthetőek a tavaszi sorsolások!

 

I. osztály tavaszi sorsolás                           II. osztály tavaszi sorosolás

Az eseménynaptár is frissítésre került a tavaszi sorsolás időpontokkal!

VÁROSI TEKE BAJNOKSÁG PAKS

II. OSZTÁLY 2022-2023. TAVASZ

 

2023.01.16.

VII. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

KIER TEAM – TÖKÖS TEKÉSEK

 

16:50

SENIOR – CSAJOK és PASIK

 

2023.01.17.

VII. forduló KEDD

Eredmény

15:30

SZEDDLE – DESZKAJÁRÓK

 

16:20

DÖNTÖGETŐK – LABDA RULEZ 1

 

17:10

MUSLINCÁK – TÖKETLENEK

 

18:00

TEKERGŐK – LABDA RULEZ 2

 

 

2023.01.30.

VIII. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

DÖNTÖGETŐK – TEKERGŐK

 

16:50

LABDA RULEZ 1 – SENIOR

 

2023.01.31.

VIII. forduló KEDD

Eredmény

15:30

DESZKAJÁRÓK – KIER TEAM

 

16:20

CSAJOK és PASIK – SZEDDLE

 

17:10

TÖKETLENEK – LABDA RULEZ 2

 

18:00

TÖKÖS TEKÉSEK – MUSLINCÁK

 

 

2023.02.13.

IX. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

KIER TEAM – CSAJOK és PASIK

 

16:50

LABDA RULEZ 2 – TÖKÖS TEKÉSEK

 

2023.02.14.

IX. forduló KEDD

Eredmény

15:30

SENIOR – DÖNTÖGETŐK

 

16:20

TEKERGŐK – TÖKETLENEK

 

17:10

SZEDDLE – LABDA RULEZ 1

 

18:00

MUSLINCÁK – DESZKAJÁRÓK

 

 

2023.02.27.

X. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

SENIOR – TEKERGŐK

 

16:50

LABDA RULEZ 1 – KIER TEAM

 

2023.02.28.

X. forduló KEDD

Eredmény

15:30

DÖNTÖGETŐK – SZEDDLE

 

16:20

CSAJOK és PASIK – MUSLINCÁK

 

17:10

DESZKAJÁRÓK – LABDA RULEZ 2

 

18:00

TÖKÖS TEKÉSEK – TÖKETLENEK

 

 

2023.03.13.

XI. forduló HÉTFŐ

Eredmény

16:00

TEKERGŐK – TÖKÖS TEKÉSEK

 

16:50

MUSLINCÁK – LABDA RULEZ 1

 

2023.03.14.

XI. forduló KEDD

Eredmény

15:30

LABDA RULEZ 2– CSAJOK és PASIK

 

16:20

TÖKETLENEK – DESZKAJÁRÓK

 

17:10

KIER TEAM – DÖNTÖGETŐK

 

18:00

SZEDDLE – SENIOR

 

Egyéni: 2023.03.27-én hétfőn 16.00-kor az éves átlag eredménye alapján a legjobb 12 játékos részére az átlagra dobva.

Feltétel: Az összes fordulókból legalább 6 mérkőzésen való részvétel.

 

VÁROSI TEKE BAJNOKSÁG PAKS

I.OSZTÁLY 2022-2023. TAVASZ

2023.01.23.

VII. forduló

Eredmény

16:00

BOMBER – MÉSZÉGETŐK

 

17:15

GŐZÖS – GIGÁSZOK

 

18:30

UNICUM – DÖMPER

 

2023.01.24.

 

 

16:00

GOLYOSZÓRÓK – FAVÁGÓK

 

17:15

RAPTOROK – CHESS TEKE

 

18:30

TOLDI – DREAM TEAM

 

 

2023.02.06.

VIII. forduló

Eredmény

16:00

DÖMPER – DREAM TEAM

 

17:15

FAVÁGÓK – BOMBER

 

18:30

GOLYÓSZÓRÓK – TOLDI

 

2023.02.07.

 

 

16:00

MÉSZÉGETŐK – GŐZÖS

 

17:15

CHESS TEKE – UNICUM

 

18:30

GIGÁSZOK – RAPTOROK

 

 

2023.02.20.

IX. forduló

Eredmény

16:00

GŐZÖS – FAVÁGÓK

 

17:15

BOMBER – GOLYÓSZÓRÓK

 

18:30

UNICUM – GIGÁSZOK

 

2023.02.21.

 

 

16:00

TOLDI – DÖMPER

 

17:15

DREAM TEAM – CHESS TEKE

 

18:30

RAPTOROK – MÉSZÉGETŐK

 

 

2023.03.06.

X. forduló

Eredmény

16:00

MÉSZÉGETŐK – UNICUM

 

17:15

GIGÁSZOK– DREAM TEAM

 

18:30

GOLYÓSZÓRÓK – GŐZÖS

 

2023.03.07.

 

 

16:00

BOMBER – TOLDI

 

17:15

CHESS TEKE – DÖMPER

 

18:30

FAVÁGÓK – RAPTOROK

 

 

2023.03.20.

XI. forduló

Eredmény

16:00

DREAM TEAM – MÉSZÉGETŐK

 

17:15

TOLDI – CHESS TEKE

 

18:30

DÖMPER – GIGÁSZOK

 

2023.03.21.

 

 

16:00

UNICUM – FAVÁGÓK

 

17:15

RAPTOROK – GOLYÓSZÓRÓK

 

18:30

GŐZÖS – BOMBER

 

Egyéni: 2023.03.28-án, kedden 16.00-kor a éves átlag eredménye alapján a legjobb 12 játékos részére az átlagra dobva.

Feltétel: Az összes fordulókból legalább 6 mérkőzésen való részvétel.